Uwaga: podane terminy mogą ulec zmianie

Semestr LETNI 2023/24

Studia I – go stopnia (stacjonarne)
Automatyka i Elektrotechnika Przemysłowa Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 2: Matematyka 2 ….06.2024
8:00,
…..09.2024
8:00,
Fizyka 2 ….06.2024
8:00,
…..09.2024
8:00,
Elektrotechnika 2 ….06.2024
8:00,
…..09.2024
8:00,
semestr 4: Programowanie sterowników przemysłowych
Projektowanie układów sterowania 25.06.2024
10:00, s. 1.10D
12.09.2024
10:00, s. 1.10D
semestr 6: Przemysłowe sieci komputerowe
Przekształtnikowe układy napędowe 2
Systemy wizualizacji procesów przemysłowych (obieralny)
Elektrotechnika Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 2:
Matematyka 2 ….06.2024
10:00, Aula Główna 3
….09.2024
10:00, Aula Główna 3
  Fizyka 2 ….06.2024
8:00,
…..09.2024
8:00,
  Teoria obwodów 2 ….06.2024
8:00,
…..09.2024
8:00,
semestr 4 Teoria pola elektromagnetycznego      
  Maszyny elektryczne 1      
Podstawy procesów konwersji energii     PiUEE
Teoria sterowania i systemów 1 25.06.2024
11:00, s.1.10D
12.09.2024
11:00, s.1.10D 
A
semestr 6 Język obcy 4 wszyscy
Napęd i automatyka napędu elektrycznego PiUEE
Sieci i zabezpieczenia PiUEE
Bazy danych A
Napęd elektryczny i automatyka napędu A
Informatyka Przedmiot I termin II termin uwagi
 semestr 2
Matematyka 2 …..06.2024
12-16, Aula Główna
…..09.2024
12-16, Aula Główna
  Algorytmy i struktury danych
  Architektura systemów komputerowych 2
 semestr 4
Systemy operacyjne 2
  Sieci komputerowe
  Systemy inteligentne 1
semestr 6
Język obcy (angielski) 4 wszyscy
Projektowanie aplikacji internetowych 2 SI
Inżynieria systemów informacyjnych SI
Architektury procesorów graficznych GK
Programowanie grafiki komputerowej GK
Projektowanie sieci teleinformatycznych  T
  Technologie sieci rozległych   T
     
Teleinformatyka Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 2
Analiza matematyczna 2 …..06.2024
8:00, Aula Główna 1
…..09.2024
8:00, Aula Główna 1
  Podstawy sieci komputerowych
System operacyjny Linux 2 25.06.2024
08:30, s.1.05D
10.09.2024
08:30, s.1.05D 
semestr 4 Sieci korporacyjne
Systemy uczenia maszynowego 1
Analityka Big Data
Programowanie w języku Java
semestr 6 Cyberbezpieczeństwo 2
Język angielski specjalistyczny 3
Automatyzacja rozwiązań sieciowych
Studia II – go stopnia (stacjonarne)
Elektrotechnika Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 1 Elektroenergetyka zakładów przemysłowych ….06.2024
10:00, s. 1.05D
……09.2024
10:00, s. 1.05D
PiUEE
Aparaty elektryczne ….06.2024
10:00, s. 1.05D
……09.2024
10:00, s. 1.05D
PiUEE
Wybrane zagadnienia teorii sterowania ….06.2024
10:00, s. 1.05D
……09.2024
10:00, s. 1.05D
A
Komputerowe wspomaganie projektowania w układach sterowania ……06.2024
8:00, s. 1.05D
…….09.2024
8:00, s. 1.05D
A
semestr 3 Egzamin dyplomowy 3.07.2024 24.09.2024
 
Informatyka Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 1  Programowanie systemów rozproszonych SI
Projektowanie systemów wbudowanych SI
Współczesne architektury procesorów graficznych GK
Animacja komputerowa GK
Wprowadzenie do cyberbezpieczeństwa C
Programowanie defensywne  C
semestr 3 Egzamin dyplomowy 4.07.2024 25.09.2024 C
  Egzamin dyplomowy 5.07.2024 26.09.2024 SI i GK
 
Studia I – go stopnia (niestacjonarne)
Elektrotechnika Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 2:
Matematyka 2 ….06.2024
10:00, s. 1.14D
…..09.2024
10:00, s. 1.14D
  Teoria obwodów 2
  Fizyka 2 29.06.2024
14:00, s. 1.10D
07.09.2024
14:00, s. 1.10D
semestr 4 Teoria pola elektromagnetycznego
  Maszyny elektryczne 1
 semestr 6 Język obcy 4
Gospodarka elektroenergetyczna PiUEE
semestr 8 Egzamin dyplomowy 26.06.2024 19.09.2024
Informatyka Przedmiot I termin II termin uwagi
 semestr 2
Matematyka 2 …..06.2024
12:00, s. 1.14D
….09.2024
12:00, s. 1.14D
  Algorytmy i struktury danych
 semestr 4
Systemy operacyjne 2
  Podstawy grafiki komputerowej 1
  Systemy inteligentne 1
semestr 6 Język obcy 4
Grafika komputerowa SI
Inżynieria programowania SI
Podstawy routingu i przełączania T
  Programowanie w języku Python 1 T
semestr 8 Egzamin dyplomowy 27.06.2024 20.09.2024 T
Egzamin dyplomowy 28.06.2024 20.09.2024 SI
Studia II – go stopnia (niestacjonarne)
Elektrotechnika Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 2  Modelowanie komputerowe układów elektromechanicznych ….06.2024
18:00, s. 2.32D
…..09.2024
18:00, s. 2.32D
PiUEE
Podstawy audytingu energetycznego PiUEE
Elektroenergetyczna automatyka zabezpieczeniowa PiUEE
semestr 4 Egzamin dyplomowy  3.07.2024 24.09.2024
 
         
Informatyka Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 2 Inteligentne usługi informacyjne 29.06.2024
09:40, s. 3.10D
07.09.2024
9:40, s. 3.10D
SI
Systemy mobilne 29.06.2024
12:00, s. 1.10D
07.09.2024
12:00, s. 1.10D
SI
Kryptografia i kryptoanaliza C
Bezpieczeństwo infrastruktury sieciowej C
semestr 4 Egzamin dyplomowy 4.07.2024 25.09.2024 C
Egzamin dyplomowy 5.07.2024 26.09.2024 SI

Uwaga: podane terminy mogą ulec zmianie

Semestr ZIMOWY 2023/24

Studia I – go stopnia (stacjonarne)
Automatyka i Elektrotechnika Przemysłowa Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 1: Matematyka 1 30.01.2024
8:00, Aula Główna 1
6.02.2024
8:00, Aula Główna 1
Fizyka 1 31.01.2024
10:00, s. 2.21D
12.02.2024
11:00, s. 2.21D
semestr 3: Układy elektroniczne 2.02.2024
10:00, s. 1.06D
12.02.2024
10:00, s. 1.06D
Podstawy automatyki 30.01.2024
11:30, s. 1.10D
13.02.2024
11:00, s. 1.10D
semestr 5: Język angielski 4 31.01.2024
10:00, s. 2.30 D
12.02.2024
11:00, s. 2.30 D
Energoelektroniczne układy automatyki
1.02.2024
10:00, s. 2.29D
13.02.2024
10:00, s. 2.29D
 
Elektrotechnika Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 1:
Matematyka 1 8.02.2024
10:00, Aula Główna 3
15.02.2024
10:00, Aula Główna 3
  Fizyka 1 31.01.2024
11:00, s. 2.21D
12.02.2024
10:00, s. 2.21D
  Teoria obwodów 1 6.02.2024
12:00, s. 1.10D
15.02.2024
12:00, s. 1.14D
semestr 3 Matematyka 3 8.02.2024
8:00, s. 1.10D
15.02.2024
8:00, s. 1.10D
  Teoria obwodów 3 2.02.2024
12:00, s. 1.18D
12.02.2024
12:00, s. 1.18D
Podstawy automatyki 30.01.2024
10:00, s. 1.10D
13.02.2024
10:00, s. 1.10D
semestr 5 Maszyny elektryczne 2
29.01.2024
10:00, s. 1.05D
15.02.2024
10:00, s. 1.05D
wszyscy
Napęd elektryczny
1.02.2024
12:00, s. 2.32D
wszyscy
Gospodarka elektroenergetyczna
02.02.2024
16:00, s. 2.32D
16.02.2024
16:00, s. 2.32D
PiUEE
Technika świetlna
31.01.2024
10:00, s. 2.31D
12.02.2024
10:00, s. 2.31D
PiUEE
Układy elektroniczne automatyki 1
31.01.2024
10:00, s. 1.05D
16.02.2024
10:00, s. 1.05D
A
Urządzenia i systemy automatyki
30.01.2024
10:00, s. 4.21D
13.02.2024
10:00, s. 4.21D
A
Informatyka Przedmiot I termin II termin uwagi
 semestr 1
Matematyka 1 8.02.2024
12-16, Aula Główna
15.02.2024
12-16, Aula Główna
  Wstęp do informatyki 31.01.2024
14:00, s. 1.14D
14.02.2024
14:00, s.1.14D
  Teoria układów logicznych 30.01.2024
10:00, s. 1.14D
6.02.2024
10:00, s.1.14D
 semestr 3
Matematyka 3 5.02.2024
12:00, Aula Główna 3
12.02.2024
12:00, Aula Główna
  Programowanie obiektowe 2 31.01.2024
9:00, s. 3.12D
14.02.2024
9:00, s.3.12D
  Podstawy grafiki komputerowej 1 1.02.2024
10:00, s. 1.18D
15.02.2024
10:00, s. 1.18D
semestr 5
Metody obliczeniowe 7.02.2024
10:00, Aula Główna 3
14.02.2024
10:00, Aula Główna 3
wszyscy
Grafika komputerowa 8.02.2024
12:00, s. 1.18D
15.02.2024
12:00, s. 1.06D
SI
Podstawy inżynierii programowania 5.02.2024
10:00, s. 3.12D
15.02.2024
10:00, s. 3.12D
SI
Podstawy grafiki komputerowej 9.02.2024
12:00, s. 1.18D
16.02.2024
12:00, s.1.05D
GK
Inżynieria programowania 5.02.2024
10:00, s. 3.12D
15.02.2024
10:00, s. 3.12D
GK
Podstawy ruotingu i przełączania 5.02.2024
17:00, s. 1.16DH
13.02.2024
17:00, s. 1.16DH
T
  Programowanie w języku Python 1 30.01.2024
10:00, s. 3.19D
13.02.2024
10:00, s. 3.19D
T
     
Teleinformatyka Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 1
Analiza matematyczna 1 30.01.2024
8:00, Aula Główna 1
6.02.2024
8:00, Aula Główna 1
  Algebra 31.01.2024
8:00, s. 1.10D
7.02.2024
8:00, s.1.10D
Podstawy techniki cyfrowej 29.01.2024
10:00, s. 1.10D
12.02.2024
10:00, s.1.05D
semestr 3 Język angielski 3 30.01.2024
9:00, s. 1.18D
13.02.2024
8:00, s. 2.30D
Technologie routingu i przełączanie 05.02.2024
15:00, s. 1.16DH
13.02.2024
15:00, s. 1.16DH
Programowanie w języku Python 2 29.01.2024
10:00, s. 4.22D
12.02.2024
10:00, s. 4.22D
semestr 5 Bezpieczeństwo sieci
teleinformatycznych
05.02.2024
14:00, s. 1.16DH
13.02.2024
14:00, s. 1.16DH
Programowanie sieciowe 2 29.01.2024
8:30, s. 4.11D
12.02.2024
8:30, s. 4.11D
Implementacja zaawansowanych
zasobów sieciowych
02.02.2024
14:00, s. 2.21DH
12.02.2024
12:00, s. 2.21DH
Studia II – go stopnia (stacjonarne)
Elektrotechnika Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 2 (zimowy) Modelowanie komputerowe układów elektromechanicznych 1.02.2024
10:00, s. 1.05D
13.02.2024
10:00, s. 1.05D
PiUEE
Podstawy audytingu energetycznego 29.01.2024
12:00, s. 2.24 DH
12.02.2024
12:00, s. 2.24 DH
PiUEE
Elektroenergetyczna automatyka zabezpieczeniowa 5.02.2024
10:00, s. 1.05D
14.02.2024
10:00, s. 1.05D
PiUEE
Metody estymacji parametrów i sygnałów 29.01.2024
8:00, s. 1.05D
5.02.2024
8:00, s. 1.05D
A
Budowa i oprogramowanie komputerowych systemów sterowania 29.01.2024
12:00, s. 2.15DH
12.02.2024
12:00, s. 2.15DH
A
Podstawy niezawodności 30.01.2024
10:00, s. 5.29D
13.02.2024
10:00, s. 5.29D
A
 
Informatyka Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 2 (zimowy) Systemy mobilne 02.02.2024
12:00, s. 1.06D
16.02.2024
12:00, s. 1.06D
SI
Inteligentne usługi informacyjne 30.01.2024
10:00, s. 3.12D
13.02.2024
10:00, s. 3.12D
SI
Zaawansowane metody renderingu 31.01.2024
10:00, s. 1.06D
15.02.2024
10:00, s. 1.06D
GK
Grafika 3D czasu rzeczywistego 6.02.2024
10:00, s. 1.06D
13.02.2024
10:00, s. 1.06D
GK
Kryptografia i kryptoanaliza 30.01.2024
14:00, s. 1.10D
6.02.2024
14:00, s. 1.10D
C
Bezpieczeństwo infrastruktury sieciowej 5.02.2024
16:00, s. 1.16DH
13.02.2024
16:00, s. 1.16DH
C
Studia I – go stopnia (niestacjonarne)
Elektrotechnika Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 1:
Matematyka 1 10.02.2024
10:00, s. 1.14D
17.02.2024
10:00, s. 1.14D
  Fizyka 1 03.02.2024
12:00, s. 1.05D
17.02.2024
12:00, s. 1.05D
  Teoria obwodów 1 10.02.2024
15:00, s. 1.18D
24.02.2024
15:00, s. 1.18D
semestr 3 Matematyka 3 10.02.2024
8:00, s. 1.10D
17.02.2024
8:00, s. 1.10D
  Teoria obwodów 3
(dr inż. Katarzyna Ciosk)
2.02.2024
10:00, s. 1.10D
17.02.2024
12:00, s. 1.06D
  Podstawy automatyki 2.02.2024
18:00, s. 1.10D
16.02.2024
18:00, s. 1.10D
semestr 5 Maszyny elektryczne 2
4.02.2024
8:00, s. 1.05D
10.02.2024
8:00, s. 1.05D
Napęd elektryczny
4.02.2024
12:00, s. 2.32D
Podstawy procesów konwersji energii
4.02.2024
10:00, s. 2.32D
11.02.2024
10:00, s. 2.32D
PiUEE
semestr 7 Napęd i automatyka napędu elektrycznego 3.02.2024
12:00, s. 2.32D
PiUEE
Sieci i zabezpieczenia 3.02.2024
10:00, s. 1.05D
10.02.2024
10:00, s. 1.05D
PiUEE
Informatyka Przedmiot I termin II termin uwagi
 semestr 1
Matematyka 1 10.02.2024
12:00, s. 1.14D
17.02.2024
12:00, s. 1.14D
  Wstęp do informatyki 3.02.2024
11:00, s. 1.14D
10.02.2024
11:00, s. 1.18D
  Teoria układów logicznych 3.02.2024
10:00, s. 1.14D
10.02.2024
10:00, s. 1.18D
 semestr 3
Matematyka 3 3.02.2024
10:00, s. 1.14D
17.02.2024
10:00, s. 1.14D
  Programowanie obiektowe 2 10.02.2024
10:00, s. 3.12D
17.02.2024
12:00, s. 3.12D
  Architektura systemów komputerowych 2 3.02.2024
13:30, s. 3.12D
17.02.2024
8:00, s. 3.12D
semestr 5
Sieci komputerowe 3.02.2024
8:00, s. 1.10D
17.02.2024
10:00, s. 1.10D
Systemy operacyjne 2 3.02.2024
10:00, s. 4.10/4.11D
25.02.2024
17:00, s. 4.10/4.11D
semestr 7 Projektowanie aplikacji internetowych 2 3.02.2024
9:00, s. 3.06D
17.02.2024
9:00, s. 3.06D
SI
Inżynieria systemów informacyjnych 3.02.2024
11:00, s. 3.06D
17.02.2024
11:00, s. 3.06D
SI
Projektowanie sieci teleinformatycznych 4.02.2024
10:00, s. 1.16DH
11.02.2024
10:00, s. 1.16DH
T
Technologie sieci rozległych 4.02.2024
12:00, s. 1.16DH
11.02.2024
12:00, s. 1.16DH
T
  Architektury procesorów graficznych —————– —————– GK
Programowanie grafiki komputerowej —————– —————– GK
Studia II – go stopnia (niestacjonarne)
Elektrotechnika Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 1 (zimowy) Elektroenergetyka zakładów przemysłowych 02.02.2024
18:00, s. 2.32D
16.02.2024
18:00, s. 2.32D
PiUEE
Aparaty elektryczne 03.02.2024
12:00, s. 2.31D
17.02.2024
12:00, s. 2.31D
PiUEE
semestr 2 (letni) Modelowanie komputerowe układów elektromechanicznych     PiUEE
  Podstawy audytingu energetycznego PiUEE
  Elektroenergetyczna automatyka zabezpieczeniowa     PiUEE
       
Informatyka Przedmiot I termin II termin uwagi
semestr 1 (zimowy) Programowanie systemów rozproszonych 3.02.2024
10:00, s. 3.12D
24.02.2024
10:00, s. 3.12D
SI
Projektowanie systemów wbudowanych 10.02.2024
10:00, s. 3.12D
24.02.2024
11:00, s. 3.12D
SI
Wprowadzenie do cyberbezpieczeństwa 2.02.2024
16:00, s. 2.21DH
11.02.2024
16:00, s. 2.21DH
C
Programowanie defensywne 10.02.2024
12:00, s. 1.06DH
24.02.2024
12:00, s. 1.06DH
C
Współczesne architektury procesorów
graficznych
—————– —————– GK
Animacja komputerowa —————– —————– GK
semestr 2 (letni) Systemy mobilne SI
Inteligentne usługi informacyjne SI
Kryptografia i kryptoanaliza C
Bezpieczeństwo infrastruktury sieciowej C
Zaawansowane metody renderingu GK
Grafika 3D czasu rzeczywistego GK