Oferta studiów doktoranckich w dziedzinie Kryptografii i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów we Francji

Oferta studiów doktoranckich w dziedzinie Kryptografii i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów we Francji

Oferta studiów doktoranckich w dziedzinie Kryptografii i Cyfrowego Przetwarzania Sygnałów we Francji przesłana przez Pana Krzysztofa Barcewicza Scholarship_PhD_Cifre_v1.5:

„Wraz z lokalnym Uniwersytetem w Nicei mamy propozycje studiów doktoranckich (3- letnich) na Lazurowym Wybrzeżu, w pełni finansowanych przez nasz start-up (www.blackboxsecu.com) i rząd francuski w dziedzinie, kryptografii, telekomunikacji oraz obróbki dźwięku. Studia są otwarte na kandydatów ze wszystkich krajów EU + Szwajcarii.

Doktorant spędzałby połowę czasu w naszej firmie, pracując na projektem mającym realne zastosowanie w przemyśle i połowę czasu w laboratorium uniwersytetu (CNRS / Université Côte d’Azur), wykonując prace badawcze nad tymże projektem.

Szukamy kandydatów z ostatniego roku studiów magisterskich (lub młodych absolwentów) z dobrymi ocenami i mającymi podstawową wiedzę z dziedziny kryptografii oraz cyfrowego przetwarzanie sygnałów. Studia są w języku angielskim. Kandydat będzie musiał być zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej we Francji oraz Francuskie Ministerstwo Obrony.”

Kontakt:
– Kris BARCEWICZ (Prezes BlackBoxSecu S.A.S) – kbarcewicz@blackboxsecu.com
– prof. Jérôme LEBRUN – jerome.lebrun@cnrs.fr
– prof. Bruno MARTIN – Bruno.MARTIN@unice.fr

Business Pole A, 1047 route des Dolines,
06560 Sophia-Antipolis – France
Mob : +33 6 73 86 60 83 / Office : +33 4 89 70 40 20
kbarcewicz@blackboxsecu.com
www.blackboxsecu.com